İpek Özbey de Sözcü TV’ye katıldı

Gazeteci İpek Özbey, aldığı tekliften dolayı çalıştığı kurum Halk TV’den ayrılarak Sözcü TV’ye katıldığını açıkladı. Sözcü TV son olarak başarılı gazeteci İsmail Saymaz‘ı kadrosuna katmıştı.

Sözcü TV, 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. 1 Mart 2023 tarihi itibariyle yayın hayatına başlayan Sözcü TV’de gazeteci transferleri de sürüyor.

Son olarak Halk TV’den ayrılarak Sözcü TV’ye katıldığını açıklayan İsmail Saymaz’a bir meslekdaşı daha eşlik etti.

Halk TV programcısı, gazeteci İpek Özbey, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sözcü TV ile anlaştığını duyurdu. İpek Özbey, Halk TV’de program koordinatörlüğü görevinin yanı sıra Sansürsüz isimli programın da moderatörlüğünü yapıyordu. Özbey’in Sözcü TV’de hem gündüz kuşağında hem de haftada bir prime time kuşağında program yapacağı öğrenildi.

Özbey,  “Bugün bir karar aldım. Sözcü’den aldığım teklif üzerine 15 aydır çalıştığım Halk TV’den dostça ayrılıyorum. Burada çok güzel günlerim oldu. Başta sevgili patronum @cafermahiroglu olmak üzere @bengushap ve tüm mesai arkadaşlarıma, kısaca Halk TV ailesine teşekkür ederim.” ifadelerini yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir