Payitaht Abdülhamid’in unutulmazı TRT projesiyle anlaştı! Tarihi dizideki rolüyle etkiledi

Bir döneme damgasını vuran Payitaht Abdülhamid’te 5 sezonluk bir oyunculuk deneyimi yaşayan ve burada üstlendiği ‘2. Abdülhamid’ karakteriyle hafızalarda kalıcı bir iz bıraktıran Bülent İnal’ın yeni adresi belli oldu.

Uzun bir süre boyunca tarihi bir dizide rol alan ve mesleki kariyerinde birbirinden iddialı yapımlarda oyunculuğunu sergileme fırsatı yakalayan Bülent İnal, TRT dijital platformunun sürpriz dizisiyle el sıkıştı.

Deneyimli oyuncu Bülent İnal, TRT’nin ‘Tabii’ isimli dijital platformunda yayın hayatına merhaba diyen Mevlana Celaleddin Rumii dizisiyle ekranlara bomba gibi dönüş yaptı.

Mevlana Celaleddin Rumi’nin yaşantısının gözler önüne serildiği ve Konya ilinde çekimlerinin sıkı bir tempoda yapıldığı Mevlana Celaleddin Rumii’yle sözleşme imzalayan Bülent İnal, yeni rolüyle izleyenlerin takdirini topladı.

Güçlü konusu ve zengin kadrosuyla ekran başındakilerden tam not almayı başaran Mevlana Celaleddin Rumii’nin yönetmenlik koltuğunda Can Ulkay oturuyor. Kale Film Aş. imzasıyla Tabii platformunda seyircilerin karşısına geçen dönem dizisi Mevlana Celaleddin Rumii’nin senaryosunu Milay Ezengin ve Ali Aydın kaleme alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir