Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal’dan 1 Mayıs mesajı

 Örgütlü mücadelenin önemine değinen Başkan Önal, “Alın terinin karşılığının alınacağı, örgütlü mücadelenin desteklendiği ve 1 Mayıs’ların coşkuyla kutlanacağı Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun” dedi.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyala yazılı mesaj yayınlayarak tüm emekçilerin gününü kutlayan Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Aydınlık ve çağdaş bir Türkiye için durmadan çalışacağımın sözünü veriyorum” dedi.

Başkan Önal mesajında şu ifadelere yer verdi: Her geçen gün ağırlaşan ekonomik koşullarda, emekçi kardeşlerimiz evine bir lokma ekmek götürmek için alın teri akıtıp, saatlerce çalışıyor. Çöpte, parkta, bahçede, marangozhanede, ofiste, kafede kısacası emeğiyle her şartta ve koşulda çalışan değerli işçi kardeşlerimizin emeklerinin karşılığını alacağı, örgütlü mücadelenin desteklendiği ve 1 Mayıs’ları coşkuyla kutlayacağımız bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz! Güç birliği yaparak her engeli aşabiliriz. Emeğin el üstünde tutulduğu, aydınlık ve çağdaş bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğimin sözünü veriyorum. 1 Mayıs’ı çok daha neşeyle, coşkuyla kutlayacağımız günler yakın. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü kutlu olsun.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir