Emre Kınay: Şehit haberleri duymak istemiyoruz

Tüm Türkiye, Pençe-Kilit bölgesinden gelen şehit haberiyle yasa boğuldu. Teröristlerle çıkan çatışmada 9 askerimiz şehit oldu.

Hepimizin içini yakan bu saldırı sonrası acı haberi duyan ünlü isimler de tepkilerini belli etti.

“ŞEHİT HABERLERİ CANIMIZI SIKIYOR”

Emre Kınay, önceki akşam Cihangir’de görüntülendi. Oyuncu, “Arkadaşlar hiç keyfimiz ve tadımız yok. Şehit haberleri geliyor. Bu da bizim canımızı sıkıyor. Varla yok arasındayız. Barış dolu bir sene olsun lütfen. Bu çile bitsin artık. Şehit haberleri gelmesin. Yuvalar ocaklar sönmesin, feryatlar yükselmesin istiyoruz” dedi.

“HER YERDE SAHNE YAPACAĞIZ”

Projeleri için Kınayi “Yeni bir oyunumuz var provalarımız devam ediyor. Pınar Altuğ, Yağmur Atacan ve ben 8 Şubat’ta prömiyer yapacağız. Tüm yıl boyunca her yerde sahne yapacağız” diye konuştu.

“24 YIL SONRA MÜZİĞE YENİDEN DÖNDÜM”

Oyuncu, “Ne tarz müzik yapıyorsunuz?” sorusuna, “Hani eskiden 90’lık kaset doldururduk uzun Bodrum yollarına çıkardık işte öyle bir şey. 90’lık kaset diye başladık. 24 yıl sonra müziğe yeniden döndüm artık müzik yapıyorum. her cuma sahne alıyorum. Sesimi beğeniyorlar sahneme geliyorlarlar sağ olsunlar. Bunuda kendi tiyatromda yapıyorum. Duru Tiyatro üst katı Dudu Restoran ordada her cuma sahne yapıyorum beklerim” yanıtını verdi.

“DÖNENCE GERÇEK HAYATIN İÇİNDEN”

Emre Kınay, son olarak geçtiğimiz ekim ayında final yapan Kanal D dizisi ‘Dönence’de ‘Cem’ karakterine hayat vermişti. Dönence’yi farkındalık yaratacak bir sevgi hikayesi olarak tanımlayan oyuncu, “Dönence, uzun zamandan beri televizyonlarda karşılaşmadığımız türden bir hikaye. Gerçek hayatın içinden, farkındalık yaratacak bir sevgi öyküsü. Ben de uzun aradan sonra tekrar şefkatli bir karaktere hayat vereceğim için mutluyum. Umarım seyircimiz de bizim gibi düşünür” açıklamasında bulunmuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir