Murat Övüç İstanbul Taksicilerine “Arap Müşteri İstiyorlar” Diyerek Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

Murat Övüç, sosyal medyada çektiği videolarla ve çıkardığı şarkılarla en çok konuşulan fenomenlerden biri haline geldi. Geçtiğimiz günlerde bir polemiği yaşayan Övüç, son olarak İstanbul taksicileriyle sorun yaşadı. Taksim’de bir türlü taksi bulamayan Övüç, taksicilerin Arap müşteri aradığını söyleyerek bela okudu.

Son zamanların popüler isimlerinden birisi de özellikle yaptığı yorumlarla gündemden düşmeyen Murat Övüç oldu.

Murat Övüç, bugüne kadar yaptığı yorumlar, kendine has stili ve pek çok kişinin bildiği şarkılarıyla gündemimizden düşmedi. Yıllardır birçok kişinin tanıdığı isim, şimdilerde kadınlar matinesi düzenliyor.

Tabii Murat Övüç sosyal medya hesaplarında da oldukça aktif.

Instagram hesabında yaklaşık 3 milyon takipçisi bulunan ünlü isim, bazı konulara dair fikrini beyan etmekten de geri durmuyor. Sosyal medyada kendini eleştiren kişilere de cevaplarını eksik etmiyor.

Övüç, son olarak kendisini altınlarıyla gösteriş yaptığı için eleştirenlere verdiği yanıtla gündem olmuştu.

Murat Övüç, geçtiğimiz günlerde  bir otobüs durağından videosuu paylaşmış, devir ekonomi devri açıklaması yapmıştı. Tabii son zamanlarda fenomenlerin mercek altına alınmasıyla Övüç’ün bu hareketi de farklı şekilde yorumlanmıştı. 

Kendisini eleştirenlere yanıt veren Övüç, ‘taksak suç takmasak suç, var ki takıyoruz’ cevabını yapıştırmıştı adeta.

Ünlü isim bu kez de İstanbullu taksicilere isyan ettiği bir videoyla gündemimize geldi.

Taksim’de taksi bulamadığını söyleyen Murat Övüç, taksicilerin sadece Arap müşterileri almasına isyan etti. Övüç, ‘Hiçbir taksi bizi almıyor, taksiye binmeyin. Neden? Arap bekliyorlar. Allah sizin bin türlü belanızı versin.’ ifadeleriyle bela okudu.

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir